Agenda d'activitats

Gener,
2021
27 Gener 2021
Dil Dim Dim Dij Div Dis Diu
28 29 30 31 1 Friday, 1 January 2021 2 Saturday, 2 January 2021 3 Sunday, 3 January 2021
4 Monday, 4 January 2021 5 Tuesday, 5 January 2021 6 Wednesday, 6 January 2021 7 Thursday, 7 January 2021 8 Friday, 8 January 2021 9 Saturday, 9 January 2021 10 Sunday, 10 January 2021
11 Monday, 11 January 2021 12 Tuesday, 12 January 2021 13 Wednesday, 13 January 2021 14 Thursday, 14 January 2021 15 Friday, 15 January 2021 16 Saturday, 16 January 2021 17 Sunday, 17 January 2021
18 Monday, 18 January 2021 19 Tuesday, 19 January 2021 20 Wednesday, 20 January 2021 21 Thursday, 21 January 2021 22 Friday, 22 January 2021 23 Saturday, 23 January 2021 24 Sunday, 24 January 2021
25 Monday, 25 January 2021 26 Tuesday, 26 January 2021 27 Wednesday, 27 January 2021 28 Thursday, 28 January 2021 29 Friday, 29 January 2021 30 Saturday, 30 January 2021 31 Sunday, 31 January 2021

Activitats de L'Embarcada

Activitats del Ball de la Patatuf

Activitats del Ball de Figuetaires

Activitats del Ball de Cercolets

Activitats del Ball de Faixes

Activitats del Ball de Bastons

Activitats del Ball de les Gitanes

Activitats del Ball de Panderos

Activitats del Ball de Pastorets

Activitats del Ball de Valencians

Activitats del Ball de Cavallets

Activitats del Ball de Cintes

Activitats de Les Gralles del Baix Penedès

Mostrar events de totes les categories


Contacta'ns

C/ de les Hortes, 7 43700 - El Vendrell
Catalunya - Espanya
Escriu-nos aquí

Copyright © 2021 L'Embarcada. Tots els drets reservats.
Utilitzem cookies per garantir que us donem la millor experiència al nostre lloc web. Si continueu utilitzant aquest lloc, assumirem que us plau.